Tag Archives: antalya

APRILFESTLE YAZA MERHABA

apriltransparent

Havalarında güzelleşmesi ile şehirdeki süper hızlı ve stresli hayatımızdan uzakta, sadece dinlenip keyif yapacağımız günlerin hayalini şimdiden kurmaya başladık.Ancak çoğumuz sınavlarla,projelerle o kadar meşgul ki bir yere gitmek istesek bile, kalacak bir otel araştırma durumu kimi zaman eziyet haline dönüşüyor.Bu sene sekizincisi düzenlenecek olan Türkiye’nin en iyi gençlik festivali bize o kadar yakın ki gitmeyen pişman oluyor. 3 gece 4 gün sınırsız eğlence ve konserlerin olduğu , en iyi otellerde kalınan ve Nisan’da yazı başlatan Aprilfest için bu sene de hazırız. Bu sene Antalya Queen Elizabeth’de gerçekleşecek olan bu festival 24-27 Nisan arasında bizleri sınırsız eğlenceye davet ediyor.Aprilfest  bize deniz,kum,güneş, güzel yemek, konser,müzik, eğlence ve yüzümüzde sebepsiz bir gülümseme anımsatıyor.Peki bu yaz ruhuna eşlik edebilecek kıyafetlerimizin bulunduğu valizi sezon trendlerine uygun hazırlamaya ne dersiniz?

Renkli desenler:

Güzelleşen havalar ile birlikte  bu kaçamak tatilimiz için gardıroplarınıza ve valizinize renklerin girmesine izin verin.Özellikle bu sezon renkli desenler ve çiçek figürleriyle donatılmış kıyafetler giyeceğiz..Bu kaçamak tatil için valizinize koyabileceğiniz en önemli parça uçuş uçuş elbiseler! Plaja giderken ve bikini üzerine geçirebileceğiniz uçuş uçuş bir elbise ile çok rahat akşam yemeğine dahi gidebilir ve harika görünmeyi başarabilirsiniz.

Starred Photos208

 

Dantel:

Dantel modası bu senede hakim,özellikle dantel elbise ve eteklerin gözde olduğunun altını çizmek gerekiyor.Bu sezon beyaz rengin ayrı bir yeri olduğu gibi beyaz dantelin de ayrı bir yeri var.Gündüz kıyafetinizde kullandığınız dantel detayını geceye de çok rahatça taşıyabilirsiniz.

Starred Photos209

Şort: