Tag Archives: hermes bileklik

MBFWI

DSCF7684DSCF7652

Herkese merhaba, her ne kadar mart ayını bitiriyor olsak da Martın kazma kürek yaktırdığı günlerdeyiz denilebilir :( Mercedes Benz Fashion Week Istanbul’un olduğu haftada Istanbul buz gibiydi ve  donarak gülümsemenin gerçekten zor olduğunu söyleyebilirim :) Giderken günübirlik mi gitsem iki gün mü kalsam diye düşünmekteydim ve orada bir gün daha kalmaya karar verdim. Tabi valizimde yok yoktu:D Gömlekler,taytlar bir sürü alternatif kıyafet koydum da gittim.Moda haftasının ikinci günü seçimimi severek aldığım Calzedonia tayttan yana kullandım.Siyah beyazın verdiği klasik havadan sıyrılmak içinde belki de en sevdiğim renklerden biri olan marşala renk deri ceket ve şapkayla kombinimi tamamladım.Aslına bakarsanız kışa belkide en çok yakışan bir renk bu isterseniz tüm giysi ve aksesuarlarının rengi marşala olsun asla boğulmayan bir havası var. Tabi bir detayı yine de farklı renkte seçmekte fayda var ama.Herkese iyi haftalar!

Printed Jeans

DSCF2512

Yazın özelliklede hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üstündeyken jean giymenin ne kadar zor olduğunu düşünsemde,kahvenin bu tonuna ve desenine karşı koyamadım :) Ancak kumaşı yaza uygun olduğundan pekte bir problem olmadı. Üstüne sarı renk bir bluz giymeyi düşünürken,birden gözüm dolabımda Milano’dan aldığım Basic Tshitüme çarptı.İşte ortaya süper basit bir kombin çıktı,unutmadan takı olarakta bu Hermes bilekliğim buaralar favorim :) Peki siz yazın jean gitmeyi tercih ediyor musunuz?

It feels hard to put on jeans during summer but I love this printed brown jeans.Please, don’t be so judgemental :) It has a light fabric so easy to wear during summer too!As I chose basic colors in this outfit, I put  my Hermes bracelet and H&M rings together. How do you pick your clothes during summer?