Tag Archives: moda önerileri

Bordo rengine doyamayanlar kulübü!

_MG_0109

_MG_0108

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un son postundan merhaba! Neredeyse 8 saatimi geçirdiğim Antrepo 7’de sabahtan akşama devam edebileceğim, defileler, sunumlar ve davetler arası koşturma sonrası hala kendimi iyi hissedebileceğim parçaları seçmeye çalıştım ve ortaya böyle bir kombin çıktı.Seçtiğim parçaların her birinde de farklı detayları eklemek ise bonus. Herkese iyi haftalar :)

París, mon amour!

DSCF5618
DSCF5589

Today’s about the last pictures from my recent trip to Paris, the city of love and the city that day after day I love more and more.! I matched this skirt with some creamy white pieces. I think this look is very soft,feminine and elegant.Hope you like it, and lots of love!

Herkese merhaba,açıkcası güzel bir gün geçirmedim.Merkür den midir,Ay tutulmasından mıdır bilmem ama (buarada ben astrolojiyle oldukça ilgileniyorum:D) yaptığım çoğu plan elimde patladı :( Her ne kadar işleri biraz birazda olsa yoluna koysam da pek keyifli olduğumu söyleyemeyeceğim.Her neyse Paris’e dönersek eğer(keşke gerçek anlamda dönebilsem) son günümde turist kıyafetimden sıyrılıp birazcık daha şık olmak istedim.Havanın da soğuk mu sıcak mı olduğunu anlamadığımdan ötürü de çok sevdiğim bu eteği Yargıcı’nın hırkasıyla birleştirerek havanın azizliğine uğramadan günümü keyiflice tamamladım.Herkese iyi haftalar!!

Maxi Skirt

DSCF4168

DSCF4184

Kısmet by Milka’nin yeni sezon koleksiyon lansmanı için showroomun yolunu tutarken,fotoğraf çekmeyi ihmal etmedik :)Geçen bahar sezonunda tanışmış olduğum maxi eteklere bir yenisini daha ekledim ancak bu seferki eteğin kumaşı,rengi ve tarzı şubat ayında olduğumuz için sonbahar/kış mevsiminin esintisini taşıyan cinsten.Bu etekler gömlek,crop üstler ile de çok güzel görünüyor,anlayacağınız eteği farklı farklı kombinlemek mümkün.Bu yüzden de,her an blogda eteğin başka bir üst ile kombinlenmiş halini bulabilirsiniz :) Herkese iyi haftalar!

Winter is an interesting time in Ankara.I really have to work hard to find weather appropriate pieces that also work for the season. Which is why the winter dress code for most of us in Ankara consists of jeans and booties. But for me, one look for a whole season isn’t really going to work! A great warm winter trick- I find myself frequently pairing maxi skirts with sweaters. Can’t wait to style this skirt up in a million different ways!Have a great week guys!