Tag Archives: tül etek

Fly me to the moon

H20-3703 Easy to style , super feminine… How to choose your midi skirt? To avoid any regrets simply buy as many as you feel like it :) A pleated one color skirt is amazing for any event and can easily adapt to so many occasions. So… it’s an investment you have to make! Have a  great week :)

Yaz sezonunda içimizi ferahlatan içimizi hareketlendiren renklerden biri olarak bu sezon karışımıza yine mint rengi çıkıyor.Tepeden tırnağa yaz havasına girmek için gardırobunuzda bulunması gereken bir renk olarak da nitelendirmemiz mümkün. Midi etekler denildiğinde en sevdiğim renk olan siyahı biraz basit buluyorum. Bana kalırsa bu model bir eteği taşıyan renklerin başında pudra rengi ve mint rengi geliyor.En azından benim göz zevkim için durum bu :) Renk yeterince iddalı olduğundan bu eteği siyah renk ile kullanmak istedim. Ancak her ne ile kombinlerseniz kombinleyin, geceden gündüze her ortamı kurtarıyor bu yüzden de midi etekler bir kaç sezon daha favorim kalacak gibi görünüyor.Herkese iyi haftalar :)

Side Slit Maxi Skirt


DSCF1742-001

Şık bir topuklu ayakkabı yerine yaşasın süper rahat düz ayakkabılar! Tabiki bu düz ayakkabılarla uzun etek giyebilme lüksünden bahsediyorum!
Tül etekler geçtiğimiz yılın en çok göze çarpan parçalarından biriydi. Birçok ünlüde de farklı tasarımlarla görmüştük. Geçtiğimiz aylarda Los Angeles’da düzenlenen Grammy Müzik Ödülleri’ne damgasını vuran yırtmaçlar bu yaz da karşımızda olacak gibiler. Havaların ısınmasıyla birlikte bu kombin mayıs ayının açılışını yapsın o zaman :)

DSCF1758

DSCF1714