Tag Archives: zara elbise

Mercedes Benz Fashion Week Istanbul

IMG_1922-001

DSCF6574
Herkese merhaba,bol fotoğraflı bir moda haftası postu sizi bekliyor.Ben Ankara’da yaşadığımdan ve derslerim çok yoğun olduğundan moda haftasına katılıp katılamayacağım hiç bir zaman erkenden belli olmuyor.Bir ya da iki gün önce okuldan kendimi kurtarabilirsem ne ala :) Bende dolabımda bulunan bu elbiseyi valizime koyarak İstanbul’un yolunu tuttum.Aslında elbiseyi alırken anneanne elbisesi gibi gelmişti,ama rengini beğenmiştim ve dolabıma eklemiştim artık.Elbisenin havasını değiştirmekte kıyafetin içindeki insanın ruhuna bağlı :) Uğraşılmamış ensemde bir topuz istiyordum ve Makas Beşiktaş bunu pekala gerçekleştirdi.Geriyede elimde bu fotoğraflar kaldı.Herkese iyi haftalar.

Give me sunlight

DSC_5380

Now that spring is finally around the corner (I think ?) I bought this Zara dress two years ago which is my favourite. Of course you guys know I love dresses, fancy, casual, summery or wintry. A dress is really feminine and can make you feel so pretty. Have a nice week :)

İlkbahar ve yaz aylarında ne giyeceğimize karar vermek aslında o kadar kolay ki! Örneğin güneş yüzünü göstermişken ben tercihimi elbiseden yana kullandım.Bu elbeseyi tam iki yıl önce Zara’dan almıştım.Zara’nın ilkbahar yaz sezonunda bulunan birbirinden farklı renkte elbiselerine bayıldığımı itiraf etmeliyim :) Herkese iyi haftalar :)