Tag Archives: zara etek

París, mon amour!

DSCF5618
DSCF5589

Today’s about the last pictures from my recent trip to Paris, the city of love and the city that day after day I love more and more.! I matched this skirt with some creamy white pieces. I think this look is very soft,feminine and elegant.Hope you like it, and lots of love!

Herkese merhaba,açıkcası güzel bir gün geçirmedim.Merkür den midir,Ay tutulmasından mıdır bilmem ama (buarada ben astrolojiyle oldukça ilgileniyorum:D) yaptığım çoğu plan elimde patladı :( Her ne kadar işleri biraz birazda olsa yoluna koysam da pek keyifli olduğumu söyleyemeyeceğim.Her neyse Paris’e dönersek eğer(keşke gerçek anlamda dönebilsem) son günümde turist kıyafetimden sıyrılıp birazcık daha şık olmak istedim.Havanın da soğuk mu sıcak mı olduğunu anlamadığımdan ötürü de çok sevdiğim bu eteği Yargıcı’nın hırkasıyla birleştirerek havanın azizliğine uğramadan günümü keyiflice tamamladım.Herkese iyi haftalar!!

Birthday Girl

DSCF3850

My finals are over so I have a lots of time to add posts on my blog :)These pictures are actually from my birthday, which was almost one week ago.(10 January).Thanks God for adding another year to my life and allowing me to see 21! Have a nice week :)

Herkese merhaba,finallerim biteli yaklaşık  beş gün oldu ve önümde beni bekleyen bir yarıyıl tatilim var sanırım bu dönemim yoğunluğunu azalan blog postlarından anlamışsınızdır :( Finallerin bittiği gün doğum gümümdü haliyle bunuda fırsat bilip yorgunluk uykusuzluk demeden kendimi dışarı attım.Arkdaşlarımla uzun zamandır birarada olma fırsatı yakalayamamıştık,yedik içtik ve bol bol kahkaha attık.Herkese iyi haftalar :)