Bobbi Brown

DSCF4032-001
Starred Photos215

Bundan iki ay önce katıldığım Bobbi Brown Makyaj uygulamasını biraz geçte olsa sizlerle paylaşmak istiyorum.Öncelikle Bobbi Brown’un rujları dışında herhangi bir ürününü kullanmadığımın altını çizerek posta başlıyorum. En azından makyaj uygulamasından önce durum böyleydi tabii sonra işler değişti :) Öncelikle bakımlı fakat doğal görünmeyi başarabilen kadınların olmazsa olmazları arasında Bobbi Brown Skin Foundation kesinlikle bulunmalı. Bu ürün,kapatıcı kullanmadan cildin renk tonunu eşitlemek isteyenler için ideal. Normal ve kuru ciltler için çok daha uygun olan bu fondöten cildin daha aydınlık görünmesinide sağlıyor.

Recently Updated
Favorim olan bir diğer ürün ise oldukça kolay sürülen ve uzun süre bozulmadan gözlerde kalmayı başaran Bobbi Brown jel eyeliner. Uygulamada göz makyajını Gold Dust adı altında geçen bronz far ve siyah göz kalemiyle zenginleştirdik. Bu makyaj uygulaması Next Level alışveriş merkezinde bulunan Bobbi Brown mağazasında mart ayında gerçekleşti ve o zaman bronz farlar ön plandaydı mağazada.Yaz mevsimine girmemiz sebebiyle de rengarenk farların siz makyaj severleri beklediğinden hiç süphem yok :)

DSCF4818

Starred Photos222

Son olarak, makyaj yapmaya bayılan ancak nasıl kusursuz makyaj uygulayacağını tam olarak bilemeyenler, yüzünde hangi makyajın harika duracağı konusunda fikri olmayanlar, doğru Bobbi Brown makyaj derslerine :) Üstelik size uygulanan makyaj esnasında hangi ürünlerin kullanıldığıda Face Chart’a not ediliyor ve size veriliyor. Böylelikle ürün almak için mağazaya gittiğinizde hafızanızı zorlamanıza gerek kalmadan rahatlıkla ürünlere ulaşıyorsunuz. Bu makyaj deneyimini yaşamak için detaylı bilgilere Bobbi Brown mağazalarından ulaşabilirsiniz. Bobbi Brown ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için tık tık Bobbi Brown

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


− three = 1