Hairstyles

Havaların ısınmasıyla birlikte kışın yağmurdan kardan nasibini alan saçlarımıza değişik şekiller vermek daha kolay diyebiliriz. Eminim bu bahar aylarında çoğumuzun gideceği özel yerler vardır. Aslına bakarsanız çokta özel olmasına gerek yok hep aynı saçtan sıkıldım demek bile yeterli yeni saç modelleri denemek için :) Hadi şimdi saç modellerine birlikte göz atalım...

Starred Photos112

Öncelikle örgü bu sezona damgasını vuran saç modellerinden biri,çoğu defilelerde bu modeli sıkça gördük. Ben bu trendi sevdim açıkçası kıyafetlere ayrı bir hava veriyor hemde çeşit çeşit örgü modelleri olduğundan içlerinden birini rahatlıkla seçebiliriz . Ancak şunu da söylemeden geçemeyeceğim açık renkteki saçlarda özellikle sarı renkte örgü çok daha güzel ve belirgin duruyor.Bunu söyledim çünkü genellikle kuaföre gidip bir model gösterdiğiniz zaman “biz yapalım o modeli ama sizin saçınızda orada durduğu gibi durmaz diyorlar ” cümlesiyle çok sık karşılaştım çünkü :) Aslında haklılar açık renkteki saçlarda örgünün daha belirgin durduğu bir gerçek ama olsun bence hepimiz o kadar çeşit örgü modelinden bize yakışacak olanı bulabiliriz :) Benim favorim yan örgüler özellikle yaz aylarında saçınız ıslakken yandan örüp çıkmak çok pratik,gözlüğünüzü de taktınız mı hazırsınız ! :)
Starred Photos113

Starred Photos114

Starred Photos109

Bahar ayları ve bunu takip eden yaz aylarında sıcaklığın artmasıyla aslında bir çoğumuz saçımızı kestiriyoruz ya da topluyoruz,ben tercihimi saçımı kestirmekten yana kullandım;işte bir kaç yaz aylarının kurtarıcı olan saç modelleri sizlerle :) Unutmadan Paris Fashion Week’de sıkça gördüğümüz aşağıdan yapılan topuzlarda yine bu yılın favorilerinden.

Starred Photos115
Starred Photos111
Starred Photos108

Yine uzun saçlı bayanlarda saçın en tepesinden yapılan dalgalarla değilde daha doğal duran saçın uçlarında hakim olan dalgalı saç modellerini her yerde her zaman rahatlıkça kullanabilirler :)Starred Photos116

Starred Photos117-001

Umarım bu saç modelleri sizlere ilham vermiştir,başta da dediğim gibi ısınan havalarla birlikte bu saç modellerinden yararlanmak daha pratik ve eğlenceli olacaktır :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


× three = 3